Hoş Geldiniz :
KONTEYNER
Haftanın Ürünü
BİZDEN Haberler

Ödeme & Teslimat Şartları

1. Ödeme Seçenekleri

Değerli müşterilerimiz web sitemiz üzerinden sipariş edeceğiniz ürünleri, şirketimizin banka hesabına havale yaparak güvenle satın alabilirsiniz. Sitemizde sipariş ve satın alma aşamlarında kesinlikle Kredi kartı ve banka hesap bilgileriniz istenmez. Siparişinizi online olarak verdiğinizde, belirttiğiniz iletişim bilgileri ile müşteri temsilcimiz tarafınıza ulaşacak ve mail adresinize yollayacağımız satış sözleşmemizi karşılıklı onayladıktan sonra kredi kartı veya nakit olarak ödeme seçeneğinizi belirleyerek sipariş onayınızla üretiminiz yapılacaktır. Kredi kartıyla ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz fabrikamıza gelerek çekimi yaptırabilir veya Mail Order seçeneği ile tarafınıza yollanacak formu doldurarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

2.Sevkiyat

Üretimini yapmış olduğumuz tüm ürünlerimiz fabrikadan teslim olup nakliye ve nakliye sorumluluğu müşteriye aittir. Adrese teslim olarak istenen ürünlerde,siparişiniz olan konteynere eklenecek olan nakliye bedelleri ödemeniz gerekmektedir. Ürünlerinizin sevkiyatı için nakliye bulmada sorun yaşamanız durumunda, firmamız iş ortaklığı yaptığımız nakliye firmalarından sizin için nakliye bedeli araştırarak tarafınıza bildirebilir uygunluğu halinde nakliyeyi gerçekleştirebilir. Nakliye aracı bulma konusunda yardımcı olduğumuz ürünlerde de yine taşıma ve nakliye sorumluluğu müşteriye aittir. Nakliye fiyatları yer, konum, hava koşulları, tatil durumları, araç azlığı gibi sebeplerden değişkenlik gösterebilmektedir . Nakliyenin bulunamaması veya değişken fiyatlar konusunda firmamız sorumlu tutulamaz. İstek dahilinde çalıştığımız nakliye firmalarının iletişim bilgileri tarafınıza verilebilir ve bizzat irtibata geçerek nakliye aracınızı fabrikamıza yollayarak ürününüzü teslim alabilirsiniz. Detaylar ve nakliye ücretleri konusunda satış birimimizden sipariş öncesinde telefonla bilgi alabilirsiniz.

3.Gizlilik

Sipariş verdiğiniz ürünlere ait bilgiler, fiyatlar ve kişisel bilgiler kesinlikle 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır.

~ SATIŞ OFİSİ ~

Adres : TEPEÖREN - TUZLA - İSTANBUL
Telefon : 0216 487 04 08
Gsm : 0543 788 06 77
Gsm : 0532 480 16 90
E-Posta : satis@asilkonteyner.com
E-Posta : asilyapiprefabrik@hotmail.com

~ SİTEMİZ İÇERİSİNDE YER ALAN FİRMAMIZA AİT RESİM, PROJE VE BİLGİLERİN ALINMASI, KOPYA EDİLMESİ, 3. ŞAHISLARLA PAYLAŞILMASI VE FARKLI YERLERDE KULLANILMASI YASAKTIR. TESPİT EDİLMESİ DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR! ~

Bedava Web Sitesi