Hoş Geldiniz :
KONTEYNER
Haftanın Ürünü
BİZDEN Haberler
Hava Durumu

İstanbul

İade Şartları

www.asilkonteyner.com alışveriş sitesi üzerinden online olarak satın alacağınız ürünler imalatçı ve ithalatçı firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber yollayacağımız fatura, bu ürünler için garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple tarafımızca sizlere yollanacak olan faturaları lütfen özenle saklayınız. Satın almış olduğunuz ürünleri Tüketici kanununa göre haklı bir sebeple 7 gün içinde iade edebilirsiniz.. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, şikayet sebebi olan bölümlerin resimleri ile beraber belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile info@asilkonteyner.com ve asilyapiprefabrik@hotmail.com adresilerine gönderiniz.

Firmamızın iletişim kanallarına gönderdiğiniz e-mail ´in iletilmesi sonrasında iade ve iade şartları ile ilgili sizinle temasa geçilerek, ürünlerin iade kuralları ve süreçleri hakkında sizleri bilgilendirecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada tarafımıza geri gönderilmelidir.

1- İade nedeniyle yapılacak; yükleme taşıma ve indirme masrafları müşteriye aittir..

2-  Nakliye sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri teslim alırken, eğer üründe bir tahribat mevcut ise nakliye firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra nakliye firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Nakliyeden kaynaklı hasarlardan firmamız sorumlu tutulamaz, tüm ürünlerimiz fabrika teslimidir.

3- Ürünlerimizin tamamı 2 YIL (İKİ YIL) ASİL YAPI PREFABRİK & KONTEYNER garantisi altındadır. Üretimimizden kaynaklı oluşan tüm sorunlar belirtilen şekilde bildirildiğinde servis ekibimiz iş yoğunluğuda baz alınarak en uygun zaman diliminde gelerek tamiratı gerçekleştirecekler ve sizden sorunun giderildiği onayını alarak adresinizden ayrılacaklardır. 

~ SATIŞ OFİSİ ~

Adres : GEBZE ~ KOCAELİ
Telefon : 0216 487 04 08
Gsm : 0543 788 06 77
Gsm : 0532 480 16 90
E-Posta : satis@asilkonteyner.com
E-Posta : asilyapiprefabrik@hotmail.com

~ İMALAT ~

Adres : BALÇIK MAHALLESİ GEBZE ~ KOCAELİ
Telefon : 0216 487 04 08

~ SİTEMİZ İÇERİSİNDE YER ALAN FİRMAMIZA AİT RESİM, PROJE VE BİLGİLERİN ALINMASI, KOPYA EDİLMESİ, 3. ŞAHISLARLA PAYLAŞILMASI VE FARKLI YERLERDE KULLANILMASI YASAKTIR. TESPİT EDİLMESİ DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR! ~

Bedava Web Sitesi